מילוי צידי האף

מילוי קמטים בצידי האף והפה

הטיפול כיום מבוסס על עיקרון שיחזור שינויי הצניחה ונסיגת הרקמות בצורה הוליסטית, בהתייחסות לפנים כמכלל ולא לאזור מסוים זה או אחר

.

קמטים או קפלים בצידי האף והפה מהווים אחת התלונות השכיחות ביותר בפי המטופלות ברפואה האסתטית.

הקפלים בין האף לצידי הפה ומזוויות הפה לקו הלסת, מכונים קפלים נאזולביאלים ומריונטות. הם נוצרים עקב צניחת הלחיים, עד שהן נתקלות ברקמת חיבור שחוסמת המשך צניחתן כלפי מטה ובכך מתעמקים

טשטוש הקמטים העמוקים על ידי הזרקה של חומרי מילוי טבעיים

עד לא מזמן הטיפול המקובל היה מילוי ישיר של קמטים או קפלים הנ״ל ותו לא. טיפול זה היה מלווה בתוצאה לא טבעית בעליל, מראה ״עשוי״ או ״מוזרק״, וכבדות בחלק התחתון של הפנים. מאז הגישה השתנתה לחלוטין על ידי שימוש בחומרים המבוססים על החומצה ההיאלורונית שנספגת בעור באופן טבעי. ד”ר אריה חיימזון מבצע הזרקה מיומנת המבוססת על ידע אנטומי יסודי בנקודות מדויקות. זה נותן לו להביא להרמה משמעותית  ברקמות  שצנחו ובתוך כך לפתוח את הקפלים הנזולביאליים והמריונטות, ולהחזיר את צורת הפנים ממלבנית  לכיוון ״משולש היופי״ . כל זה כמובן דוקטור אריה עושה בצורה אסתטית ועדינה מבלי לגרום למראה מנופח או עשוי.

לאחר הסגת תוצאה מרבית בשיטה הנ״ל, ניתן במקרים מסוימים לבצע לפי הצורך הזרקות עדינות בקפלים עצמם ובכך להשלים את הטיפול בצורה נכונה וטבעית. יש לציין מאידך שבמקרים רבים לא יהיה כל צורך בכך מאחר שהיעד הוסג דרך טיפול נכון במקור הבעיה כאמור

החומצה ההיאלורונית ממלאת את הקמט, מחליקה אותו ומחזירה את הרעננות לפנים תוך שמירה על המראה הטבעי. הטיפול מתבצע אך ורק אחרי אבחון מקדים לידי דוקטור חיימזון המאפשר דיוק מקסימלי להתאמה אישית מלאה.

כמה טיפולים בבת אחד

הטיפול באזורים אלו אינו מומלץ כלל בתור טיפול בודד אלא כחלק מכלל הטיפול במרכז הפנים ובמיוחד פיסול הלחיים. לכן תמיד מומלץ לטפל תחילה בפיסול הלחיים ולאר מכן במידת הצורך ניתן להוסיף חומר על מנת ליצור גימור נכון. בדרך כלל באזורים האלו המטופלות מעדיפות למרוח משחת אלחוש למשך רבע שעה לפני הטיפול.

ניתן לשלב טיפול למילוי קמטים בצידי האף והפה (נזולביאל) עם טיפולים נוספים, כמו טשטוש קמטים סביב הפה או סביב העיניים, בהתאם לשאיפות והצרכים של כל מטופלת.

טיפול אסתטי בתהליך פשוט ומהיר

משך הטיפול כי 30 דקות. מילוי קמטים בצידי האף והפה (נזולביאל) ד”ר חיימזון מתבצע על ידי הזרקה של חומצה היאלורונית, בסמיכות המותאמת לך, ע”י מחט דקיקה או קנולה.

על מנת למנוע כאב בזמן הטיפול ניתן להשתמש בחומרים מאלחשים, וחלק מהזריקות עצמן משולבות עם חומר הרדמה מקומי. ההזרקה לעיתים מלווה באי נוחות קלה או בכאב מקומי אשר חולף בתום הפעולה. 

הטיפול נחשב כבטוח כאשר הוא מתבצע נכון

הטיפול נעשה על ידי דוקטור אריה חיימזון עם ידע אנטומי מפורט, בקיעות על בורייה בטכניקה נכונה ומדויקת כולל בין היתר השימוש במקרו-קנולה כמתואר, נקיטת אמצעי זהירות, וכמובן ניסיון, מפחיתים הערות התופעות באופן משמעותי.

במקרה שבכל זאת יש צורך לבטל את החומר לאחר הזרקתו מהסיבות הנ”ל או  מכל סיבה שהיא, ניתן להזריק למקום חומר בשם היאלורונידאז אשר גורם להמסת החומצה ההיאלורונית ללא תופעות לוואי כלל..

מהו משך ההשפעה של טיפול מילוי קמטים?

שך האפקט הממוצע של הזרקת חומצה היאלורונית הינו כי שנה עד שנתיים. חומצה היאלורונית עוברת תהליך פירוק טבעי בעור, עובדה המקנה לטיפול בטיחות גבוהה. כמו כן נמצא שהזרקות חוזרות מעודדות ייצור של רקמת קולאגן – אבן בניין חשובה בעור שנוכחותה תורמת לשיפור בקמט..

 

רוצה להיראות ולהרגיש נהדר?

קבעי תור לייעוץ אצל ד"ר אריה חיימזון

ליצירת קשר:

רחוב הרצל 27, פתח תקווה