מילוי ועיבוי שפתיים

מילוי ועיבוי שפתיים

עיצוב שפתיים ליצירת מראה טבעי ומושלם

IMG_1559

עיצוב שפתיים, שנקרא גם מילוי, הגדלה או עיבוי שפתיים, נחשב לאחד הפעולות השכיחות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. נשים וגם גברים רבים חולמים לקבל שפתיים מלאות, חושניות ובעלות מראה טבעי והרמוני עם מבנה פניהם.

מדובר בפעולה לא ניתוחית שמטרתה הקניית שפתיים מעוצבות, באמצעות הזרקות מדויקות מאוד של תכשירים, אשר מבוססים על חומצה היאלורונית טבעית ובעלת סמיכות ייחודית.

שיטת עיצוב השפתיים של ד”ר אריה חיימזון הינה טיפול קוסמטי מהיר ובעל תוצאות מיידיות. השיטה מבוססת על ראייה אסתטית, הכרת אנטומיית הפנים על בוריה, ניסיון נצבר וידע רפואי רב של הדוקטור.

מטרת הטיפול – עיצוב שפתיים מושלמות – בשרניות, חושניות ומותאמות באופן פרופורציונלי למבנה הפנים. הטיפול כולל, בין היתר, הדגשה טבעית ונכונה של מסגרת השפתיים, עיצוב של השקע שבין האף לשפה העליונה, מילוי השפתיים (שפה עליונה, תחתונה או שילוב של שתיהן) ועיצוב זוויות הפה.  1. תיחום השפתיים – בכדי לייצר שפתיים משורטטות יש להדגיש את גבול השפה העליונה עם חומרי מילוי בכדי להעניק מראה צעיר ומושך יותר.
  2. זוויות הפה – עם השנים זוויות הפה נוטות לצנוח כלפי מטה וכיוצא מכך הפנים משדרות עצבות ,פסימיות ועייפות. בעזרת הזרקה מדויקת לזווית הפה ניתן לשנות את הכיוון כלפי מעלה ובכך לשנות את הבעת הפנים – מאדם המשדר עצבות לאדם המשרד אנרגיית חיים ואופטימיות.
  3. קשת קופידון – הקימור באמצע השפה העליונה נקרא כך בגלל הצורה אשר דומה לקשת קופידון, אל האהבה והתשוקה. הקימור יכול להיות מוגדר ומודגש על ידי הזרקת חומצה היאלרונית לתוכו.
  4. פילטרום – בלט עור המחבר בין השפה העליונה לבסיס האף. טיפול בעמודות פילטרום מהווה חלק אינטגרלי של התחדשות השפה ולהדגשת השפה העליונה.
  5. צניחת השפה –  עם השנים השפה התחתונה צונחת ולכן יש צורך לעבות אותה על מנת להשאירה בשרנית ומלאה.
  6. מרקם השפתיים – הסרת קמטוטים וסדקים באור השפתיים – למראה חלק, אחיד ועשיר בלחות.
  7. סימטריה –  שמירה הן על “יחס הזהב” בין השפה העליונה והתחתונה והן על המראה טבעי של שתיהן. ד”ר חיימזון, רופא מיומן ומנוסה, יודע להתאים לכל אישה את היחס הנכון לה תוך תיאום ציפיות מלא.

למי מתאים הטיפול?

טיפול עיבוי שפתיים מתאים לאנשים שמעוניינים לרענן את מראה השפתיים ולעצב אותן מחדש, למי ששפתיהם צרות או דקות, לאנשים עם צלקות או חוסר סימטריה באזור השפתיים, או לאנשים עם קמטוטים באזור שמסביב לשפתיים.

האם משיגים מראה טבעי של השפתיים?

באמצעות טכניקות ההזרקה מהמתקדמות בעולם ושימוש בחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר בשוק, מצליח ד”ר חיימזון להקנות לשפתיים מראה טבעי וחושני, ומבלי להסגיר כלל את העובדה שהמטופל עבר טיפול לעיצוב שפתיים.

באיזה חומרים אנחנו משתמשים בטיפול לעיצוב שפתיים?

היום קיימים בשוק עשרות סוגי תכשירים על בסיס חומצה היאלורונית. ההבדל המהותי בין כל התכשירים מתבטא, בין השאר, בריכוז החומר הפעיל (חומצה היאלורונית).

כל החומרים בהם ד”ר אריה חיימזון משתמש למילוי השפתיים הינם האיכותיים והבטוחים ביותר בשוק, אשר ריכוז חומצה היאלורונית בהם מותאם במיוחד לתיקון ועיצוב של השפתיים ומאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי.

האם ניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול?

בהחלט. מיד בתום הטיפול ניתן לחזור לעבודה ולסדר היום הרגיל.

כמה זמן מחזיק עיבוי שפתיים טבעי?

משך הזמן תלוי בעיקר בסוג החומר שהוזרק. חומצה היאלורונית מחזיקה מעמד כשנה לאחר ההזרקה. עישון, פעילות גופנית, תנועות פנים מרובות, כמות האנזים שמפרק את החומצה בגוף האדם ועוד גורמים נוספים משפיעים על משך זמן זה.

רוצה להיראות ולהרגיש נהדר?

קבעי תור לייעוץ אצל ד"ר אריה חיימזון

ליצירת קשר:

רחוב הרצל 27, פתח תקווה