מילוי והעלמת קמטים

מילוי והעלמת קמטים

מתיחת פנים ללא ניתוח להחלקת קמטים והצערת העור
למראה טבעי וצעיר יותר

.

קמטים וחריצים במצח, קמטים סביב העיניים, חלק מהקמטוטים סביב ובסמוך לזויות הפה נגרמים על ידי התכווצות השרירים האחראיים על הבעות הפנים. על ידי הפחתה בהתכווצותם של שרירים אלה ניתן להפחית ולהעלים קמטים קודמים ולמנוע יצירת קמטים חדשים.

מדוע נוצרים קמטים?

ישנן סיבות רבות להיווצרות הקמטים כשהבולטות ביניהן הן: עישון פוגע מאוד בעור הפנים, חשיפה לשמש, תזונה לא נכונה ודיאטות קיצוניות, גנטיקה והזדקנות עם התבגרותינו, תאי אלסטין האחראים לגמישות העור מאבדים מגמישותם והופכים לפגיעים יותר והגוף מייצר אותם בכמות קטנה יותר.

בנוסף לתהליך שחל באופן הטבעי בו העור הופך לפחות גמיש וליותר יבש, רקמות הפנים והעצמות מאבדות מהנפח שלהן ושרירי הפנים נחלשים, וכך נוצרים קמטים, במיוחד באזור המצח, האף, הפה והלסת, בצוואר ובאזור המחשוף.

שיטות מומלצות לטשטוש קמטי הבעה ומילוי שקעים

בוטוקס

הזרקות בוטוליניום טוקסין (בוטוקס) נועדו לטשטש קמטי הבעה הקשורים בפעילות שריר (בעיקר בשליש העליון של הפנים מצח, בין הגבות וצדי העיניים). הזרקת בוטוקס למטרת הסרת או החלקת קמטי הבעה יעילה ומתאימה במרבית המקרים ולרוב המוחלט של האנשים. יחד עם זאת, התאמה מדוייקת של הטיפול למבנה פנים הייחודי של כל מטופל משפיעה בצורה ניכרת על התוצאות. בפגישת ייעוץ ואבחון ראשונית ד”ר חיימזון, בעל הבנה עמוקה של המבנה האנטומי ושל פעילות עשרות השרירים השונים בפנים, יבחר בטכניקת ההזרקה, עומק ההזרקה, מינונים מתאימים למבנה ולפרמטריים האישיים של כל מטופל. טיפול בוטוקס נעשה בעצמעות מחטים דקיקות, שכמעט אינן מורגשות וללא הרדמה מקומית. תוצאות הטיפול מתחילות להיראות בהדרגה כיומיים יד תשע ימים לאחר ההזרקות ונשמרות למשך חמשה עד עשרה חודשים מרגע הטיפול. ניתן לשוב לפעילות מלאה מיד בתום הטיפול.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלרונית הינה חומר הנמצא באופן טבעי ברקמות גופינו, יוצר סיבי קולגן ואלסטין היוצרים נפח, לחות ואלסטיות טבעיים של העור. בעת הזרקות לפנים של חומצה היאלורונית ניתן למלא קמטים באופן ישיר, או למלא אזורים חסרי נפח כמו לחי צידית או קמטים בצידי האף.

בין עשרות חומרי מילוי על בסיס של חומצה היאלורונית ד”ר איה חיימזון יתאים את החומר שמתאים לסוג העור של המטופל לתוצאה יעילה וטביעת ביותר.

התצאות ניראות באופן מיידי, ועם הזמן הנפיחות של ההזרקה חולפת והניראות האסתטית משתפרת מיום ליום. תוצאות הטיפול נשמרות במשך עשרה חודשים עד שנתיים. הטיפול הינו פשוט לרופא ם ניסיון ואינו מלווה בכאב רב. זמן ההזרקה וההחלמה הינם קצרים. ניתן לשוב לפעילות מלאה מיד בתום הטיפול.

ד”ר אריה חיימזון דוגל בגישה החדשה שהולכת וצוברת הצלחה ברחבי העולם. בגישה זו, מילוי קמטי הבעה נעשה על ידי הרמה ומתיחה של האזורים שמעל ומאחורי אותם קמטי הבעה, כך שהקמט עצמו מתעדן ולעיתים נעלם וזאת מבלי לגעת בו.

.

טיפולים ממוקדים להעלמת קמטים בפנים:

 עידון ומילוי קמטי החיוך בצידי הפה
 מילוי שקעי העייפות מתחת לעיניים
 עידון ומילוי קמטים במצח
 מילוי רקות שקועות
 עידון ומילוי קמטים בין הגבות
 מילוי שקעי ה”מריונטות” בין קצוות השפתיים לקו הלסת
 יישור והגדרת קו הלסת
 הגדלת והבלטה של עצמות הלחיים
 הצערת העור בצוואר ואזור המחשוף

.

.

.

הולכים על בטוח – מרפאת FaceLab של ד”ר אריה חייימזון

כאשר מדובר בגוף או בפנים שלנו, מומלץ לפנות אך ורק אל רופא מוסמך ומנוסה כדי שיתאים את חומרי המילוי הנכונים עבורכם.

אנו מציבים את בריאותו של המטופל בראש סדר העדיפויות.

לכן, החומרים בהם נעשה שימוש במרפאתנו הינם האיכותיים ויעילים ביותר בשוק ומאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי.

 

רוצה להיראות ולהרגיש נהדר?

קבעי תור לייעוץ אצל ד"ר אריה חיימזון

ליצירת קשר:

רחוב הרצל 27, פתח תקווה