מזו-חוטים

מתיחת פנים עם מזו חוטים

הטיפול החדשני ביותר למתיחת פנים ללא ניתוח

.

מתיחת פנים עם מזו – חוטים (טרד-ליפטינג או MESOTHREADS) זהו טיפול יחודי המפחית את הסימנים המוקדמים להזדקנות עור הפנים, מתאים לעיצוב בהחלקת אזור הצוואר, הסנטר, הלסת, הלחיים והגבות. השיטה פועלת גם לשיפור הקמטוטים מעל השפה, מסביב לעיניים, קמטי הבעה, קו הלסת ודקולטה (המחשוף). טיפול במזו-חוטים תורם למראה עור חלק, חיוני ובריא, מביא לתוצאות מיידיות הנשמרות לאורך זמן ומסייע להאט ולמנוע את המשך הזדקנות העור. היתרון הגדול ביותר של הטיפול הוא היעדר צלקות נראות לעין וחזרה מהירה מאוד לשגרה.

איך זה עובד?

לפני טיפול למתיחת פנים עם חוטים, ד”ר חיימזון מחטא את האזור ומסמן את נקודות הכניסה והדרך שיעברו החוטים. לאחר מכן מגיע שלב ההרדמה המקומית של נקודות הכניסה. בעזרת מחט דקיקה או מחט קנולה עדינה במיוחד, מזריק ד”ר חיימזון חוטים דקים מאוד (“מזו-חוטים”) אל שכבת הדרמיס בעור הפנים, ואז מותח אותם בעדינות רבה אל כיוון המתיחה הנדרש. החוטים יוצרים “שלדה” אשר תומכת ברקמות ומותחת את העור. לטיפול יש אפקט מיידי ותוכלי לראות את התוצאה על המקום: עור שהיה נפול הוא פתאום מתוח וחלק, קמטים או קפלים באזור הצוואר נעלמו ואינם. החוטים מתמוססים אחרי כ-3-4 חודשים אבל התוצאות ממשיכות להחזיק מעמד ואפקט המתיחה נשמר עד שנה ויותר לאחר טיפול משיכת הפנים. הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית בלבד, ללא חתכים, חבישה או צלקות.

יתרונות הטיפול

+ הצערת העור מיזו-חוטים משפרים את מצב העור באופן טבעי על ידי עידוד ייצור קולגן ומשפרים תהליכים מטבוליים. החוטים מיישרים את העור, משחזרים את צורת הפנים, מתקנים בעדינות את הפגמים, מבלי לעוות את התכונות המקוריות. החוטים לא משפיעים על מימיקה של הפנים

+ השגת תוצאות מיידיות הנשמרות לאורך זמן  בין 6 חודשים לשנתיים, תלוי במיקום הטיפול ובמאפייני העור האישיים של הלקוחה.

+ הליך לא פולשני   ללא חתכים, תפרים או צלקות. תקופת החלמה קצרה.

+ תוצאות מיידיות ניתן להגיע לתוצאות משמעותיות גם לאחר טיפול אחד בלבד.

+ בטיחות סיכוי מינימלי לסיבוכים.

+ עלות הטיפול זול בצורה ניכרת מעלוּת הניתוחים למיניהם

.

אודות מזו חוטים

החוטים בהם משתמש ד”ר חיימזון בביצוע הרמת פנים עשויים מחומר נמס הנקרא פולידיאקסון. מדובר בחומר סינטטי וסטרילי המוכר לרפואה מזה זמן רב ומשמש בניתוחים רבים ושונים. פולידיאקסון הוא חומר אשר לא גורם לתגובות אלרגיות ואינו מזהם, אלא נספג ונעלם מהגוף לאורך הזמן וללא שום סיבוכים.

.

מתיחת פנים עם מזו חוטים הינו טיפול בטוח

החוטים נספגים בעור ולא משאירים שאריות במערכת אלא נפלטים בצורה טבעית. הסיכוי לסיבוכים הינו מינימלי. הטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית בלבד. ללא התערבות כירורגית בעזרת פרוצדורה פולשנית מינימלית.

אזורי טיפול בפנים מזו חוטים

מתיחת פנים על ידי חוטים מיועדת להרמת אזור הגבות, הלחיים, קו הלסת, הצוואר הפנים ולמעשה לכל אזור בו העור רפוי או חסר גמישות. כמו כן, ניתן לשלב עם הטיפול בוטוקס, חומצות היאלורוניות למילוי נפחים.

.

.

.

רוצה להיראות ולהרגיש נהדר?

קבעי תור לייעוץ אצל ד"ר אריה חיימזון

ליצירת קשר:

רחוב הרצל 27, פתח תקווה