טיפול מזותרפיה וסקינבוסטר

טיפול מזותרפיה וסקינבוסטר

הליך קוסמטי חדשני ומדויק אשר יחזיר את העור שלך למראה הטבעי שלו

מזותרפיה.

טיפול מזותרפיה הינו הליך קוסמטי חדשני ומדויק אשר משפר את מצב העור. במהלכו מוחדרת אל תוך העור מחט עדינה מאוד לנקודות מסוימות ולעומק מסוים (בין 0.4-0.8 מ”מ). מחט זו מעבירה לעור חומרים רפואיים מיוחדים שנקראים קוקטיילים מזותרפיים. בתוכם חומצה היאלורונית בשילוב עם ויטמינים, תמצית צמחי מרפא וחומרים רפואיים והומאופתיים הכרחיים להזנה ושמירה על יציבות העור ומראהו.

זהו טיפול מצוין גם למטרות של אנטי אייג׳ינג וגם לתיקון של עור פגום.

תמונה לחומצה היאלורונית

איך זה עובד?

קיימות לעור שלנו שתי שכבות עיקריות: השכבה החיצונית שמגנה עלינו מקרינת השמש וזיהומים שונים והשכבה הפנימית שנקראת דרמיס ,שאחראית לאלסטיות ולחוזק של העור .הזדקנות העור מתרחשת ברובה בשכבה הפנימית. עם השנים ישנה ירידה בשכבה זו והעור נהיה דק, יבש ומקומט. כדי לתקן את המצב של הדרמיס (השכבה הפנימית) מוחדרת המחט אל תוך העור.

היתרונות של טיפולי מזותרפיה וסקינבוסטר:

  • הדוקטור מתאים את החומר במדויק על פי סוג ומצב העור של המטופל/ת ומטרת הטיפול.
  • החומר מוזרק על ידי מחט דקה מאוד בתוך העור בדיוק בנקודות מסוימות של אזור הבעיתי. מחט זו מעבירה לעור קוקטיילים מזותרפיים שבתוכם חומצה היאלורונית בשילוב עם ויטמינים, תמצית צמחי מרפא וחומרים רפואיים והומאופתיים הכרחיים להזנה ושמירה על יציבות העור ומראהו.

עור שהיה פגום יהפוך אחרי הטיפול לחלק, אלסטי, חי וזוהר. התוצאה תראה טבעית ואסתטית

כמה זמן התוצאות נשמרות?

ע”פ מצבו של העור. הטווח הוא בין 3 ל 6 טיפולים מדי שבועיים .

רואים הבדלים כבר אחרי הטיפול הראשון. כך זה נמשך עד שנה או יותר ולאחר מכן יש צורך לחזור על הטיפול.

לאחר הטיפול התוצאה תהיה טבעית ללא נראות של תהליך טיפולי כך שתראי כאילו חזרת מחופשה מהנה.

למי זה מיועד?

זוהי שיטה אפקטיבית מאוד לכלל הציבור לטיפול בעור במצבים כמו עור מזדקן ועייף, עור יבש, עור צלוק, סימני אקנה, נראות של כלי הדם, פגמנטציה, נימים בעור ועוד.

מה ההבדלים בין שני הטיפולים – מזותרפיה וסקינבוסטר?

בטיפול מזותרפיה משתמשים בקוקטילים המכילים חומצה היאלורונית בכמויות קטנות אשר מתפרקות במהרה ולכן הם בעלות השפעה קטנה וקצרת טווח. הם מושכים מים לדרמיס ומעשירים אותו בלחות שמעודדת ייצור קולגן בדרמיס.

בטיפול סקינבוסטר קוקטיילים מכילים חומצה היאלורונית בכמות גדולה . חומצה היאלורונית זו מושכת כמויות גדולות של מים לדרמיס ומעניקה לעור לחות מירבית וכן מעודדת ייצור קולגן וכך מחדשת את מרקם העור ומראה קמטים וקמטוטים לאורך זמן .

 בסקינבוסטר מטפלים רק רופאים .

רוצה להיראות ולהרגיש נהדר?

קבעי תור לייעוץ אצל ד"ר אריה חיימזון

ליצירת קשר:

רחוב הרצל 27, פתח תקווה