הצערת עור הצוואר ומחשוף

טיפולים המצעירים את הצוואר – ללא ניתוח

.

עור צווארנו הוא אחד אזורי הגוף המוזנחים ביותר. שמש הישראלית והזִקנה, גורמות להיווצרות קמטים ובעיות העור שונות. עם השנים הצוואר שלנו הולך ומתקצר, קו הלסת מיטשטש והעור מידלדל. עור צוורינו דק מאוד ויכולת ההתחדשות שלו נמוכה יותר. בדומה לקמטי פנים, מופיעים קמטי הצוואר בגלל אבדן האלסטיות של העור המזוהה עם תהליך הזִקנה הטבעי. אם לא מטפלים בעור הצוואר, יגדל ההבדל בין הפנים שעברו הצערה לבין הצוואר עם סימני זִקנה.

שלא מכבר, הטיפולים להצערת צוואר היו טיפולים ניתוחיים בלבד, שנשאו עמם זמן החלמה ארוך ולעתים אף סיכונים כבדים. בשנים האחרונות התפתחו שיטות חדישות המאפשרות לטפל בעור הצוואר ללא ניתוח. הבולטת ביותר הן:

.

טיפול מתיחת צוואר ללא ניתוח הינו הליך שדורש אבחון רפואי מקדים . ד”ר אריה חיימזון ישמח לייעץ לך באשר לשיטת מתיחת צוואר המתאימה לך, להסביר לך על היתרונות והחסרונות בשיטות השונות, לענות על כלל השאלות שיש לך בנושא בפגישת ייעוץ ראשונית בקליניקה.

C:UsersAnna SoshchinaDesktopSAVEDsiteהצערת צוואר16_9 for site (3).png

הזרקת חומר למילוי קמטים להצערת עור הצוואר והמחשוף

.

חומר מילוי, חומצה היאלורונית, מסייע להפחית קמטוטים וקמטים, להחזיר נפח שאבד באזור הצוואר והמחשוף. חומצה היאלורונית הינו חומר זמני המיועד להשבת נפחים. היא נמצאת בשפע ובאופן טבעי בעורנו. מרקמה הינו דמוי ג׳ל והיא אחראית למראה החלק והמתוח של העורהחומצה מעודדת יצור קולגן הכה חשוב למראה מתוח, חלק וצעיר של העור.

השיטה הבלעדית של ד”ר חיימזון כוללת הזרקת חומר מילוי בנקודות מסוימות ובכך מקנה אפקט מתיחה ומיצוק לעור הצוואר והמחשוף.

במהלך הטיפול, מחדיר דוקטור חומר מילוי אל מתחת לעור, באמצעות קנולה (צינורית ארוכה) ובאלחוש מקומי להפחתת אי הנעימות.

הזרקות במחט קנולה

חשוב לדעת, כי בניגוד למחט רגילה אשר הינה קשיחה בדרך כלל, הקנולה היא מחט גמישה, תכונה המאפשרת לרופא לפזר את חומר המילוי ביתר קלות עם תוצאות אחידות.

ייחוד השימוש בקנולה במסגרת טיפולי הצערת ומיצוק צוואר על פני שימוש במחטים רגילים, בא לידי ביטויי בהפחתת הדימום באופן משמעותי – הקנולה מפלסת את דרכה בין כלי הדם ולא פוגעת בהם. כתוצאה מכך, שיעור הדימום והנפיחות בפנים פוחת באופן משמעותי, כמו גם זמן ההחלמה מהטיפול. ד”ר אריה חיימזון משתמש בדור החדש של קונולות אשר פותחו לאחרונה. קנולות אלה בעלות קוטר פנימי רחב יחסית לקוטרן החיצוני, תכונה המאפשרת להחדיר חומרי מילוי בעלי סמיכות גבוהה יותר דרך קנולה דקה יחסית.

.

כל החומרים בהם ד”ר אריה חיימזון משתמש בטיפולי הצערת ומיצוק צוואר הינם האיכותיים והבטוחים ביותר בשוק ומאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, מנהל ה-FDA האמריקאי וה CE האירופאי.

ההבדל העיקרי בין החומרים הינו לא רק בעמידותם, אלא בראש ובראשונה באופן בו תתקבל התוצאה: ככל שחומר מילוי, הנותן את הנפח ואחראי לתוצאה, איכותי יותר ניתן לצפות מראש לתוצאה טובה יותר.

הטיפול היינו קל ובטוח, ללא כאבים, ללא תופעות לוואי וללא זמן בהחלמה. את התוצאה הראשונית ניתן לראת מיד לאחר הטיפול, אך התוצאה המלאה תהיה רק בעוד כ-10 ימים עד שבועיים.

כל התוצאות לאחר טיפולי המילוי בחומצה היאלורונית הן זמניות ונותרות בדרך כלל בין 10-36 חודשים. משך הזמן בו נשמרות התוצאות תלוי בסוג החומצה היאלורונית, אך הוא מתקצר בגלל התנועתיות המרובה של הצוואר.

C:UsersAnna SoshchinaDesktopSAVEDsiteהצערת צוואר16_9 for site (4).png

.

.

מתיחת עור הצוואר בחוטים נמסים ונספגים

.

מתיחת צוואר על ידי חוטים הינו הלהיט החם של טיפולי מתיחת עור הצוואר ללא ניתוח, ללא כאבים, ללא סימנים וללא צורך בהחלמה.

הליך זה מביא עימו יתרונות רבים ביותר עבור מי שאינו יכול ו/או אינו רוצה לעבור ניתוח מתיחת פנים, למעשה השימוש בחוטים מייתר כלל את הצורך בניתוח.

מטרת הטיפול הינה יצירת מראה הרמוני וצעיר יותר, העלמת קמטים והחזרת גמישות וחיוניות לעור הצוואר ושל הפנים.

.

החוטים המוזרקים מהדקים את עור הצוואר שאיבד מהאלסטיות שלו ונספגים באופן טבעי בשכבות העור לאחר תקופה של כשלוש שנים. חלק, אליו הוחדרו החוטים, ימתח תוך כדי ההליך.

טיפול הזרקת החוטים של ד”ר חיימזון אורך כחצי שעה ומבוצע בהרדמה מקומית.

לאחר כשבעה חודשים, החוטים נמסים והרקמות מתחדשות מעצמן. סוג אחד של החוטים הנספגים עשוי מחומר מסוג פולידיאוקסינ (PDO), סוג אחר – מחומצה פולי-לקטית (L-POLYLACTIC ACID) ושניהם מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי.

שני סוגי החוטים אינם נראים לעין אך נשארים כגוף זר בתוך העור. מסביב לגוף הזר מתרחשת תגובה במהלכה בונה הגוף רקמה פיברוטית וכעבור זמן קצר החוט נספג, אך הרקמה החדשה נשארת ונותנת את תמיכתה למבנה הצוואר .

יתרון השימוש בחוטים נספגים בכך שהם נספגים באופן טבעי בשכבות העור. לעיתים נשאר שטף דם קטן בנקודת כניסת המחט הנעלם תוך שבוע ימים. חזרה לתפקוד היומיומי ולשגרה היא מידית.

.

C:UsersAnna SoshchinaDesktopSAVEDsiteהצערת צווארצוואר 2.png

מפחיתת סימנים המוקדמים להזדקנות במזו-חוטים

.

טיפול בעזרת מזוחוטים הינו טיפול המאפשר הרמת צוואר נפול, מיצוק עור הצוואר והמחשוף, ובכך להראות צעירים יותר.

מזו-חוטים מוחדרים לנקודות מפתח בפנים ובצוואר, מעודדים ייצור קולגן ואלסטין וגורמים לעור להפוך למתוח, מוצק וזוהר יותר, ללא כל התערבות כירורגית.

חוטים דקיקים ובלתי נראים כמעט, מוחדרים בעזרת מחטים דקות אל אזורים הזקוקים למתיחה. הם נספגים בעור ולא משאירים שאריות במערכת אלא נספגים בצורה טבעית.

מטפלים בשיטת “מזוחוטים” בעיקר בפנים, בצוואר ובאזור המחשוף. בדרך כלל ד”ר חיימזון ממליץ להחדיר עד 16 חוטים בכל אזור. זמן התאוששות מההליך קצר. למרות שאת התוצאות הראשוניות ניתן לראות כבר בתום ההליך, אך ההנאה מהתוצאות הסופיות מתחילה לאחר כחודש או חודשיים למשך כשנתיים עד שלוש כשנים. אשר ניתן לחזור לדוקטור להוספת חוטים נוספים אם יש בכך צורך.

החוטים המוחדרים עשויים מפולי אוקסיגן ומתמוססים מעצמם לאחר כשבועיים מיום הטיפול. דקירת המחט כמעט בלתי מורגשת, כאותה דקירה שאנחנו מרגישים בדיקור סיני. החוטים בונים שתי וערב את הקולגן והאלסטין המחזקים את העור, מותחים אותו ויוצרים עור עבה שלא נוטה להתקמט.

טיפול במזוחוטים הוא טיפול בטוחהחוטים בהם משתמשים בקליניקה של ד”ר חיימזון עברו את כל הבדיקות המחמירות ביותר ונמצאו בטוחים לשימוש.

כל טיפול במזוחוטים הינו ייחודי ומותאם אישית. ד”ר אריה חיימזון מבצע את הטיפול באלחוש מקומי בלבד. זמן הטיפול לא יותר משלושים דקות.

C:UsersAnna SoshchinaDesktopSAVEDsiteהצערת צוואר16_9 for site (1).png

רוצה להיראות ולהרגיש נהדר?

קבעי תור לייעוץ אצל ד"ר אריה חיימזון

ליצירת קשר:

רחוב הרצל 27, פתח תקווה