העלמת סנטר כפול

העלמת סנטר כפול

עיצוב סנטר למראה צעירטיפול ייחודי המחליף ניתוח

.

העלמת סנטר כפול, עיצוב קו הלסת ומתיחת צוואר נעשים בעזרת מספר שיטות שונות, וביניהן: מתיחה באמצעות חוטים נמסים ונספגים והזרקת חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית. בכדי לבחור את השיטה היעילה ביותר עבורך, תחילה יבצע ד”ר אריה חיימזון אבחון רפואי מפורט של פניך ורק לאחר מכן ימליץ על הטכניקה המתאימה, לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תווי פנים עדינים, קווי מתאר צעירים ומראה טבעי.

אף אחת מהשיטות לא מצריכה התערבות כירורגית פולשנית.

C:UsersAnna SoshchinaDesktopSAVEDsiteסנטר כפולBeFunky-collage (2).jpg

מתיחת סנטר בחוטים רפואיים, נמסים ונספגים

שיטה המתקדמת למתיחת סנטר באמצעות חוטים מאשפרת למצק את עור הצוואר, לשפר את קו הלסת ולטפל בסנטר כפול.

הטיפול למתיחת סנטר כפול אינו מצריך הרדמה או אשפוז, והוא אורך כחצי שעה. כמו כן, לא נדרשים חתכים או תפרים ולכן הטיפול לא מותיר צלקות. ניתן לחזור במהרה לשגרה עם מראה חדש וצעיר יותר. נפיחות או תחושת אי נוחות עשויים להופיע באזורים המטופלים, אך תחושות אלו יחלפו תוך זמן קצר.

במהלך הטיפול, מחדיר ד”ר חיימזון חוטים זעירים ועדינים אל מתחת לעור באמצאות מחט דקה. החוטים נשארים בשכבת הדרמוס ויוצרים מבנה תומך איסוף ודחיסה של הרקמות הרכות של העור. המחט נשלפת בקלות ושאריות החוטים נגזרים.

קיים מגוון של סוגי חוטים וביניהם: חוטי פולידיאקסנון להצערת העור ללא צורך במתיחה וחוטים העשויים מחומצה פולילקטית. שני סוגי החוטים בטוחים, לא גורמים לאלרגיה או זיהום, נמסים ונעלמים מהגוף בתהליך פירוק ביולוגי הנמשך כ-7 חודשים עד שנה, אך המראה המתוח של העור נשמר לתקופה ארוכה יותר.

*יש לציין ששיטה זו יעילה יותר משיטת הזרקת חומר מילוי.

.

C:UsersAnna SoshchinaDesktopSAVEDsiteסנטר כפולBeFunky-collage (1).jpg

.

.

העלמת סנטר כפול בהזרקת חומצה היאלורונית

מילוי סנטר הינו הליך פשוט ומהיר יחסית וללא צורך בניתוח. תוצאותיו מרשימות ומצליחות לשחזר את תווי הפנים, במיוחד בפרופיל, שהיו מוכרים לנו בצעירותנו.

טרם הטיפול יחליט ד“ר חיימזון יחד עם המטופל על אופן עיצוב הסנטר החדש ולפי קביעה זו יחליט הרופא כמה חומר מילוי יש להזריק ולאן בדיוק בסנטר. לאחר הזרקת חומרי מילוי, “יפסל” דוקטור את הסנטר, כך שיתאים באופן סימטרי למבנה הפנים.

בהליך עיצוב סנטר משתמש ד”ר חימזון בעיקר בחומרי מילוי טבעיים, על בסיס של חומצה היאלורונית הקיימת בגופנו ממילא. ישנה חשיבות רבה בשימוש בחומרי מילוי איכותיים וזמניים, משום שהם מאפשרים הזרקת תוספות בעת הצורך ותיקונים בכדי להשיג את המראה הרצוי.

ההליך עצמו בטוח וניתן לשוב לשגרה מיד עם סיומו. לא צפויות תופעות לוואי או כאבים. תוצאותיו נראות מיד בתום הטיפול או כמה ימים אחריו, בהתאם לסוג חומרי המילוי שנבחרו.

 

C:UsersAnna SoshchinaDesktopSAVEDsiteסנטר כפולBeFunky-collage.jpg

.

 

רוצה להיראות ולהרגיש נהדר?

קבעי תור לייעוץ אצל ד"ר אריה חיימזון

ליצירת קשר:

רחוב הרצל 27, פתח תקווה